Skip to content

Czy urząd lotniczy jest przeciwlotniczy?

Czy rzeczywiście formalności i procedury mogą być tak skomplikowane, że zniechęcają do latania?

Jak można usprawnić system, żeby był przyjazny zarówno dla pasażerów, jak i dla osób pracujących w sektorze lotniczym?

Jeśli jesteś pasjonatem lotnictwa, pilotem, pracujesz na lotnisku, albo po prostu interesuje Cię, jak działają urzędy lotnicze, to mamy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego!

Dnia 23 września o godzinie 16:00 odbędzie się nasz najnowszy panel dyskusyjny pod tytułem: “Czy urząd lotniczy jest przeciwlotniczy?”. W trakcie tego wydarzenia zagłębimy się w doświadczenia i procedury związane z:

 • Wpisami do licencji pilota
 • Rejestracją samolotów
 • Rejestracją lotnisk
 • Kontrolami na lotniskach
 • Brakiem płatności online

Czy rzeczywiście formalności i procedury mogą być tak skomplikowane, że zniechęcają do latania? Jak można usprawnić system, żeby był przyjazny zarówno dla pasażerów, jak i dla osób pracujących w sektorze lotniczym?

Dołącz do nas i bądź częścią tej ważnej dyskusji! Mamy nadzieję, że widzimy się wkrótce!

  *pola wymagane


  Powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o... (rozwiń)

  Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o. z siedzibą ul. Łady 14a, 71-605 Szczecin. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną w postaci założenia i prowadzenia konta w systemie dostarczonym przez ICAO4U Sp. z o. o.. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.