Skip to content

Chcesz spróbować sił i przejść DARMOWY Egzamin Próbny ICAO?

Zapoznaj się z Webinarem Frazeologia Lotniskowa: jak poprawnie komunikować się w języku angielskim.

Dbamy o twój komfort w trakcie egzaminu ICAO oraz w czasie kursu.

Zależy nam, aby przygotowania jak i sam egzamin były dla Ciebie bezstresowe.

Poniżej znajdziesz próbkę wiedzy, którą dzielimy się na naszym blogu. To całkowicie darmowe materiały. Dowiedz się z czego składa się egzamin ICAO

Dostarczamy najwyższej jakości materiały merytoryczne, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu ICAO. Możesz też liczyć na wsparcie tutorów ICAO4U.

Oprócz płatnych kursów, dzielimy się także wiedzą za darmo. Sprawdź nas na kanale YouTube ICAO4U

Jeśli chcesz dołączyć do listy oczekujących i otrzymać informację o kolejnej możliwości darmowego egzaminu próbnego, zapisz się!

    *pola wymagane


    Powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o... (rozwiń)

    Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o. z siedzibą ul. Łady 14a, 71-605 Szczecin. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną w postaci założenia i prowadzenia konta w systemie dostarczonym przez ICAO4U Sp. z o. o.. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.