Skip to content
ICAO4U – aviation language Kilka dni po webinarze: DZIĘKUJEMY wszystkim!

Kilka dni po webinarze: DZIĘKUJEMY wszystkim!

 • To było fantastyczne spotkanie z Wami! Dziękujemy!
 • Webinar na temat frazeologii operacji lotniskowych przeprowadzony w formie wykładu i rozmowy przez Bartosza Orłowskiego był i jest (bo wciąż możecie go obejrzeć na naszym kanale YouTube) prawdziwym branżowym wydarzeniem.
 • Dziękujemy Wam za komentarze, zaangażowanie i obecność!
 • A także za setki zapisów na darmowy egzamin próbny ICAO4U od pilotów z Polski i innych krajów, nie tylko Europy.

Tutaj możesz obejrzeć zapis webinaru

Bartosz Orłowski, zgodnie z tym jak go przedstawiliśmy, to prawdziwy lotniczy człowiek Renesansu. Pilot, kontroler, wykładowca, egzaminator. A przy tym świetny partner w dyskusji i rozmowie.

Ogromna wiedza i doświadczenie, wspomagana otwartością i zaangażowaniem, pasją przekazywania wiedzy, sprawiły, że spotkanie zostało przez Was tak wysoko ocenione.

Prawdziwie inspirująca była otwartość Bartka na wiedzę innego obszaru- lingwistyki. Takie chwile są współcześnie najbardziej wartościowe, gdy spotykają się dwa różne spojrzenia, oparte właśnie na wiedzy i doświadczeniu, nawet z oddzielnych branż.

Już w tej chwili planujemy kolejne wydarzenia, szczegóły wkrótce. Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami- wypełnił formularz, a otrzymasz powiadomienie!

  *pola wymagane


  Powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o... (rozwiń)

  Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o. z siedzibą ul. Łady 14a, 71-605 Szczecin. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną w postaci założenia i prowadzenia konta w systemie dostarczonym przez ICAO4U Sp. z o. o.. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.


  Please prove you are human by selecting the flag.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *