Skip to content

Tajniki profesjonalnego
języka lotniczego

Darmowy Webinar „Frazeologia dla stacji naziemnych”
Poznajmy tajniki profesjonalnego języka lotniczego
z FIS Poznań

joanna starosta icao4u

Poniżej znajdziesz próbkę wiedzy, którą dzielimy się na naszym blogu. To całkowicie darmowe materiały. Dowiedz się z czego składa się egzamin ICAO

Sprawdź swoją wiedzę dzięki darmowemu egzaminowi próbnemu, zapisz się i otrzymaj dodatkowo powiadomienie o webinarze!

    *pola wymagane


    Powyższa zgoda może zostać wycofana w dowolnym czasie poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o... (rozwiń)

    Administratorem danych osobowych jest ICAO4U Sp. z o. o. z siedzibą ul. Łady 14a, 71-605 Szczecin. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi świadczonej drogą elektroniczną w postaci założenia i prowadzenia konta w systemie dostarczonym przez ICAO4U Sp. z o. o.. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.


    Please prove you are human by selecting the truck.